25 Nisan 2024 , Perşembe
Anasayfa / Genel / Bullwark Quantum Serisi ile Tanışın!

Bullwark Quantum Serisi ile Tanışın!

VGuard IP Kameralar

Bullwark Quantum Serisi, hayatınızın her alanında daha güvenli ve huzurlu hissedebilmeniz için özel olarak geliştirilmiş güvenlik kamera çözümleri sunar. Gelişmiş teknolojileri, üstün ürün kalitesi, her ölçekteki işletmenin ve tesisin ihtiyaçlarını karşılayabilecek geniş ürün ailesi ile uçtan uca mükemmel bir performansa sahiptir.

Akıllı Video Analizler ile Akıllı Bir Gözetim

Akıllı video analizleri sayesinde güvenlik sisteminizi oluşturacağınız özel senaryolara göre kolayca yönetebilmenizi sağlar.

Bullwark Quantum

Smart Search / Akıllı Arama

Tanımlamış olduğunuz akıllı analizleri kullanarak geriye dönük kayıtlarda hızlıca istenilen sonuca ulaşın. Dilerseniz tüm kayıtlar içerisinde, daha önce tanımlanmamış olsa bile hareket analizi yapın. Böylece kayıtlar içerisinde kaybolmayın, aradığınız görüntüyü daha hızlı bulun.

Bullwark Quantum

SONY Starvis ile Starlight Çözümler

Yalnızca yıldızların ışığında bile gece renkli görüntü sağlayabilen Starlight teknolojisinin farkını, Sony Starvis CMOS sensörleri ile yaşayın. Sony tarafından güvenlik kameraları için üretilen yeni nesil Starvis sensörleri ile üstün bir gece görüş performansı elde edin.

Bullwark Quantum

500 Metre Lazer PTZ

Çok uzak mesafelerde gece görüşü sağlayan üstün lazer aydınlatma teknolojisi ile karanlığa hükmedin. Uzak mesafeleri aydınlatan üstün lazer gece görüş performansı sayesinde karanlıkta bile gözünüzden hiçbir şey kaçırmayın.

Bullwark Quantum

Her Açıdan Güvenilir Bir Sistem
Sahip olduğu bir çok gelişmiş ve yenilikçi özellik sayesinde daha güvenilir ve kullanımı çok daha kolay.

RAID 0/1/5/6/10

Kayıt cihazı disklerinin çeşitli yedekleme türlerinde çalışmasını sağlar. Kayıt cihazınızın içerisinde bulunan disk grubu içerisindeki her hangi bir veya birden çok diskin bozulması kayıtlı veri bütünlüğünü bozmayacaktır.  Böylece veri güvenliği üst düzeyde tutulmaktadır.

ANR Özelliği ile SD Karttan Kayıt Tamamlama

Kamera ve kayıt cihazı arasındaki bağlantının kesilmesi durumunda, kamera üzerindeki SD karta yedeklenen görüntülerin, bağlantı tekrar sağlandıktan sonra kayıt cihazına otomatik olarak aktarılmasını sağlar.

Bullwark Quantum

Failover Desteği ile Yedekli Çalışma

Sisteme bağlayacağınız ikinci kayıt cihazı, birinci kayıt cihazında meydana gelebilecek olası bir sorun karşısında devreye girer ve kaybı önler. Birinci kayıt cihazındaki sorun giderildiğinde kayıtlar eşleştirilir ve kaldığı yerden devam eder.

Güvenlik ve Konforunuz için Sizi Arayalım.
Tüm Çözümlerimizle ilgili ücretsiz danışmanlık ve projelendirme hizmetimiz için sizi arayalım.

Gelişmiş Özellikler
Özenle tasarlanan ve hayatınızı kolaylaştırıp güvenliğinizi üst düzeye çıkaracak detaylarla tanışın.

128 Kanal Kayıt Desteği

Tek bir cihaz üzerinde 128 adet kameraya kadar kayıt imkanı.

Yüksek HDD
Kapasitesi

Yüksek kapasitede disk desteğine sahip Quantum serisi ile çok daha uzun süreli kayıt imkanı ile tanışın.

Hot&Swap Disk Desteği

Tak çıkart özelliğine sahip HDD yuvaları ile kolay kullanım desteği

Fisheye Görüntüleme

Fisheye kamera ile 360 derece görüntüleme dışında PTZ modu, Panaromik, Bölünmüş Ekran gibi özel görüntüleme modlarını kullanarak tek bir kamera ile farklı açılardan görüntüleme yapın

Video Wall Çözümleri ile İzleme Merkezleri Oluşturun
Güvenlik sistemleri görüntülerini tek merkezde toplayın, barındırdığı bir çok özellik ile kolayca yönetin.

Check Also

ERCOŞKUN’la İŞ’te GELECEK

Ercoşkun Bilgisayar ve Logo Yazılım tarafından düzenlenen ‘Ercoşkun’la “İş’te Gelecek” etkinliği Hampton by Hilton Kongre …