25 Nisan 2024 , Perşembe
Anasayfa / Genel / Biges 365 Cloud Mobil Uygulaması Şimdi Daha Güçlü

Biges 365 Cloud Mobil Uygulaması Şimdi Daha Güçlü

Biges 365 Cloud Mobil Uygulaması

Güvenliğiniz ve konforunuz için geliştirilen tüm sistemlerinizi tek noktadan izlemenizi, kontrol etmenizi ve yönetmenizi sağlayan eşsiz bulut tabanlı teknolojiye sahip Biges 365 Cloud uygulaması yenilenen arayüzü ve eklenen yeni fonksiyonları ile şimdi daha güçlü.

Biges 365 Cloud Mobil Uygulaması
Biges 365 Cloud App Store    Biges 365 Cloud Google Play

Yeni Sade ve Modern Arayüz

Etkileyici bir deneyim sunmak için tasarlanan yeni arayüz, sade ve modern tasarımı ile kolay kullanım imkanına sahiptir.

Biges 365 Cloud Modern Arayüz

Yeni Alarm Kontrol Ekranı

Tek hareketle kullanım imkanı veren Sistem Yönetimi ekranı, kullanım deneyimini üst düzeye taşımak amacıyla yeniden düzenlendi.

Biges 365 Cloud Modern Arayüz

Yeni Acil Alarm Menüsü (Panik Alarmları)

Biges 365 Cloud uygulamasındaki Panik Butonu ile Biges 365 Alarm Merkezine panik alarmı gönderebildiğiniz, ihtiyaç halinde sireni de çaldırabildiğiniz acil alarm seçenekleri, eliniz için ideal bir boyutta ve çok daha kolay erişilebilecek şekilde yeniden tasarlandı.

Biges 365 Cloud Panik Butonu

Yeni Gelişmiş Ayarlar Menüsü

Alarm takip hizmetiniz için kullanabileceğiniz ayarlar menüsü, yeni tekniklerden ve teknolojilerden yararlanarak daha da geliştirildi.

Biges 365 Cloud Gelişmiş Ayarlar Menüsü

Yeni Alarm Doğrulama Ekranı

Güvenlik kamera sisteminize ait Bullwark Kayıt Cihazlarınızı veya IP Kameralarınızı Biges 365 Cloud uygulamasına tanımlayarak, Alarm Doğrulamasını görüntülü olarak yapabildiğiniz ekranları da yenilenen Biges 365 Cloud uygulaması, en gelişmiş teknolojileri sizlere sunuyor.

Biges 365 Cloud Alarm Doğrulama

Yeni I/O Modülü Ekranı

Yeni Geliştirilen Biges 365 SmartBox I/O Modülü ile diğer elektronik cihazlarınızı tek uygulama üzerinden yönetebilirsiniz. Garaj kapısını kontrol etmek, bahçe sulamasını uzaktan devreye almak, eve gelmeden önce kombinizi çalıştırmak gibi sizlere birçok konfor sunan işlemler için ihtiyacınız olan tek uygulama Biges 365 Cloud olacak.

Biges 365 Cloud I/O Modülü
Biges 365 Cloud App Store    Biges 365 Cloud Google Play